• 0 (542) 332 13 42
  • Sultan Orhan, Mahallesi, Hükümet Cd. 123 , 41400 Gebze/Kocaeli
 Gebze Sosyal Medya Yönetimi

Gebze Sosyal Medya Yönetimi

Neler yapıyoruz ?

Kurumsal-Kişisel Hesap Yönetimi:
Dijital dünyanın en büyük sosyal ağlarında siz de yer almalısınız. Markanızın doğru bir kurum dile ile bu mecralarda yer almasını, potansiyel müşterileriniz ile direkt iletişim kurabilmenizi ve hedef kitlenize uygun bir dil ile içeriklerinizin üretilmesini sağlayarak hesaplarınızı yönetiyoruz.

Reklam Yönetimi:
Lokasyon, cinsiyet, yaş, ilgi alanları gibi kriterleri belirleyerek hedef kitle analizli sosyal medya reklamlarınızın yönetiminizi sizin adınıza yapıyoruz.

Kampanya Geliştirme:
Marka için en uygun dijital mecralar ve hedef kitle belirlendikten sonra sponsorlu reklamların, uygulamaların, fenomenlerin ve ödüllü yarışmaların birbirleri ile koordine edilmesini sağlayıp kampanyalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Marka ve Rakip Analizi:
Markanızın ve rakiplerinizin hakkında ne konuşulduğunu takip edip bunları rapor haline getirerek, yapılan analizlerden sonra size ulaştırırız

Dijital Medya Planlama:
Marka reklamlarını hedef kitleye ulaştırmak için hangi mecraların, ne şekilde kullanılması gerektiğini medyanın gerektiğini belirleme sürecidir. Bu sürecin adına medya planlama denir. Medya planlamada reklamlarınızın hangi kanallarda, ne şekilde ve ne kadarlık bir bütçe ile yayınlanması gerektiğini markanız için planlarız.

İçerik Geliştirme:
Sadık bir takipçi kitlesi oluşturacak ve takip sürekliliğini arttıracak içerikleri markanız için yazıyor ve tasarlıyoruz.

Benzer Yazılar
Yorumlar
Yorum Gönder